aboutus

Chang zhou YIHE Composite Materials Co., Ltd

Chang zhou YIHE Composite Materials Co., Ltd
1
Rodzaj działalności: Producent
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: YIHE
Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 3000000-5000000
Rok założenia: 2014
pc Export: 50% - 60%
Contact Person: Mr. Rean Ma
Business Phone: 86-15261166707
Tel: 86-519-68952810
O nas
Wprowadzenie

Chang Zhou YIHE Composite Materials Co., Ltd jest przedsiębiorstwem zorientowanym na usługi. Oferujemy profesjonalne usługi w branży elektronicznej i inżynieryjnej. Nasza firma specjalizuje się w opracowywaniu, produkcji, sprzedaży kolorowej folii poliestrowej i zapewnia wsparcie techniczne w miarę potrzeb klientów. Nasze produkty posiadają folię izolacyjną, folię do powlekania, tylną membranę do baterii słonecznych, folię Haze.
Zajmujemy się również opracowywaniem i produkcją folii do izolacji kabli, łożysk SMC, opakowań do żywności itp.
Nasza firma obfituje w siłę technologiczną i silne niezależne badania i siłę rozwoju.

Witamy nowych i starych klientów z różnych środowisk, aby skontaktować się z nami w celu nawiązania przyszłych relacji biznesowych i wspólnego sukcesu!

Historia

Chang Zhou YAHEA Composite Materials Co., Ltd, jest prywatnym przedsiębiorstwem z naturalnymi inwestycjami, założonym w maju 2011 r., Z kapitałem rejestrowym w wysokości 50 mln RMB i całkowitą planowaną inwestycją RMB800 mln, na budowę 5 profesjonalnych linii produkcyjnych o rocznej zdolności produkcyjnej 6000 MT.

Usługa

Mamy bardzo profesjonalny zespół sprzedaży, który oferuje najlepsze usługi i odpowiada na bardzo profesjonalne pytania, dzięki czemu możesz czuć się bardzo komfortowo, zanim kupisz u nas film. Jak wszyscy wiemy, obsługa posprzedażowa jest najważniejsza dla wszystkich branż. Nasza firma starała się jak najlepiej zbudować bardzo profesjonalny i wysokiej klasy zespół obsługi posprzedażnej, który w przyszłości może skutecznie rozwiązać wszystkie problemy.

Nasz zespół

Nasz zespół badawczo-rozwojowy, złożony z doświadczonych lekarzy branżowych i bogatego doświadczonego inżyniera, ustalił stabilne relacje współpracy z Harbin Institute of Techology itp., I wchodząc w głęboką współpracę z dostawcami surowców, tworzy dobry obieg produkcji, nauki Badania.

Szczegóły kontaktu