aboutus
Linia produkcyjna

YAHEA to międzynarodowa marka usług dedykowana produktom ochrony samochodów. Z biegiem lat YAHEA została zastosowana w najnowocześniejszych dziedzinach klientów dzięki zaawansowanej technologii przemysłowej. Od 2004 r. Koncentrujemy się na samochodowej folii ochronnej, agenci i dealerzy rozszerzyli działalność na ponad 20 krajów, w tym na Amerykę, Europę, Azja, Australia itp. Z nieograniczonymi możliwościami w przyszłości.

Chang zhou YIHE Composite Materials Co., Ltd Chang zhou YIHE Composite Materials Co., Ltd Chang zhou YIHE Composite Materials Co., Ltd Chang zhou YIHE Composite Materials Co., Ltd Chang zhou YIHE Composite Materials Co., Ltd
OEM / ODM

Mamy doskonałą obsługę posprzedażną i wsparcie. Posiadamy również regularne międzynarodowe klasy modernizacji technologii dla agentów franczyzobiorców, którzy mogą zapewnić kompleksowe szkolenia dla dużej liczby dealerów, tak aby produkty na rynku zakończyły się w celu utrzymania pełnej konkurencyjności.

W celu ochrony prawa do działania regionów dystrybutorów i zapewnienia partnerom gwarancji regionalnej.

Jednocześnie wspiera również dogłębną współpracę w zakresie pakowania, specyfikacji i innych aspektów dostosowywania w trybie OEM / ODM.

R & D

YAHEA ma możliwości w zakresie badań i rozwoju oraz ulepszania technologii folii ochronnych do farb i okien. System produkcyjny przyjmuje 1000-poziomowy system bezpyłowego czyszczenia, a jego skala produkcyjna wynosi 20 000 sztuk dostarczanych co miesiąc. System jakości pochodzi z kanałów dostaw najnowocześniejszego sprzętu elektronicznego.

Szczegóły kontaktu